Co w jesiennym wydaniu magazynu „Industrial Monitor”?

 

Jesienne wydanie to kilka mocnych akcentów, takich jak między innymi raporty dotyczące rozwiązań wspierających kluczowe procesy przemysłowe czy opisujące dobre praktyki w ramach zrealizowanych inwestycji fabrycznych.

W pierwszej części tego wydania prezentujemy recenzję książki, zawierającej zbiór narzędzi gotowych do wykorzystania podczas codziennych zawodowych zmagań z kreatywnym i konstruktywnym rozwiązywaniem problemów technicznych i organizacyjnych. Niniejsza pozycja jest zarazem podręcznikiem na I stopień certyfikacji MATRIZ. Polecamy uważną lekturę tego tekstu.

Sercem wydania – jak już wspomnieliśmy – są trzy raporty wprost z przemysłowej praktyki rynkowej. W pierwszym sprawdzamy, na jakie rozwiązania warto postawić w poszukiwaniu realnego wsparcia poprawy efektywności procesów przemysłowych. W tym zestawieniu eksperci rekomendują produkty i podpowiadają Czytelnikom, które funkcjonalności zasługują na naszą szczególną uwagę.

W kolejnym, obszernym raporcie przedstawiamy przegląd innowacyjnych inwestycji w obiekty przemysłowe, wsparty wiedzą ekspercką osób, które były najbliżej tych projektów.

Natomiast w sekcji Maintenace & safety dzielimy się wiedzą wynikającą z szeroko zakrojonego autorskiego badania, dotyczącego poziomu bezpiecznego i efektywnego zarządzania transportem wewnętrznym w przestrzeni przemysłowej. W tym ciekawym materiale odkrywamy kulisy polskich flot intralogistycznych.

A to nie wszystko… Gorąco zachęcamy do lektury.

 

Zapraszamy do lektury

Zespół redakcyjny „Industrial Monitor”

 

Kliknij i czytaj najnowsze wydanie magazynu „Industrial Monitor”

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.