Co w zimowym wydaniu „Industrial Monitor”(Q4/2019)?

W sekcji Industrial Inspiracje podsumowujemy między innymi krakowskie Międzynarodowe Targi SYMAS i MAINTENANCE, które są bardzo dobrym faktycznym dowodem na to, że jedna rozmowa biznesowa lub spotkanie warte są więcej niż wiele wysłanych e-maili z ofertami.

Wybiegamy też nieco w niedaleką przyszłość, pisząc o tym, czego możemy się spodziewać w trakcie dwóch dużych imprez branżowych, które czekają nas w 2020 roku. Przemysł 4.0 i cyfryzacja zmieniają wszystkie sektory gospodarki. Czego możemy się obawiać, a na jakie zjawiska spoglądać z nadzieją? Niektóre istotne odpowiedzi mogą pojawić się już wiosną na największej przemysłowej imprezie – HANNOVER MESSE. Ale rzecz jasna patrzymy też na krajowe istotne wydarzenia i zapowiadamy targi ITM Industry Europe, które odbędą się 2-5 czerwca 2020 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Polecam też teksty z działu Industrial Inwestycje. To przede wszystkim studia przypadków. Między innymi opis tego, w jaki sposób firma Genie odnosi korzyści dzięki wizualizacji wycieków powietrza. Gdy działanie linii produkcyjnej w dużym stopniu zależy od sprężonego powietrza wykorzystywanego przez narzędzia i procesy, nawet najmniejsze wycieki mogą spowodować drastyczne zwiększenie strat energii oraz strat w zakresie produktów i czasu produkcji. Utrzymanie wycieków powietrza pod kontrolą jest w takim przypadku priorytetem. Warto też przeczytać opis wdrożenia w firmie z branży budowlanej - Göltas Cemento, która postawiła na wyspecjalizowany przenośnik GSZF.

 

Kliknij i czytaj wydanie Industrial Monitor - edycja Zima 2019

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.