Kolejny numer dwumiesięcznika „Industrial Monitor” już na rynku

 

Bezpieczeństwo

 

Tematem głównym najnowszego numeru dwumiesięcznika „Industrial Monitor” jest bezpieczeństwo w infrastrukturze przemysłowej. Polecamy Państwa uwadze teksty koncentrujące się wokół zagadnień zabezpieczenia stref niebezpiecznych i części ruchomych maszyn oraz pomiarów czasów zatrzymania elementów niebezpiecznych i metod wyznaczania odległości minimalnych w odniesieniu do aktywnych optoelektronicznych urządzeń ochronnych. Celem nadrzędnym działań opisywanych przez autorów jest redukowanie ryzyka do akceptowalnego poziomu, a tym samym zmniejszanie prawdopodobieństwa zaistnienia wypadku w przestrzeni produkcyjnej.

W nawiązaniu do istotnych i niedawnych zmian legislacyjnych pochylamy się również nad zagadnieniem efektywności energetycznej i pokazujemy, jak zmiany ustawowe wpłyną na codzienność polskich przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Eksperci zastanawiają się, czy najnowsze otoczenie prawne w tym zakresie wygeneruje dla podmiotów gospodarczych większe koszty, czy przyniesie istotniejsze korzyści.

Rozwijając temat efektywności działań służb remontowych w przedsiębiorstwie produkcyjnym, przyjrzymy się także wskaźnikom stosowanym w zarządzaniu technicznym, metodom ich tworzenia i implementowania m.in. w zakresie planowania i wykonywania prac prewencyjnych.

 

>>Przeczytaj najnowsze wydanie Industrial Monitor<<

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.