Przemysł 4.0 i prognozy na 2018 rok w zimowym wydaniu magazynu „Industrial Monitor”!

 

Wątek Przemysłu 4.0 pojawiał się przy każdej możliwej okazji i odmieniany był przez wszystkie przypadki w wielu językach. To zasługa łączenia funkcjonalności oferowanych przez nowe technologie. Dzięki nim procesy przemysłowe przebiegają tak wydajnie, szybko, wygodnie i bezpiecznie. Użytkownik jest jednak nienasycony, żąda zwiększenia stopnia indywidualizacji rozwiązań, które mają być zarazem kompleksowe i zintegrowane oraz jeszcze bardziej zaawansowane, elastyczne, ergonomiczne, wydajne, o większej stopie zwrotu. Ten trend silnie zaakcentowany jest w materiale focusowym, w którym zamieściliśmy wizje rynku automatyzacji, robotyzacji, informatyzacji w kontekście zaobserwowanych tendencji, odniesionych sukcesów oraz prognoz rozwoju w 2018 roku.

Warto też przeczytać case study i sprawdzić, czy zintegrowane rozwiązania z zakresu automatyki, robotyki i IT, nadążają za falą nurtu czwartej rewolucji.

Ostatnim absolutnie obowiązkowym punktem wydania jest raport, w którym prezentujemy, jak idea 4.0 jest postrzegana i realizowana na świecie, a jak to wygląda w Polsce oraz jak ją budować i rozwijać, żeby przynosiła maksymalne efekty. Dobrze mieć te treści pod ręką, na pewno przydadzą się Państwu w tym owocnym nowym roku. Życzymy wszelkiej pomyślności!

 

Zapraszamy do lektury

Zespół redakcyjny „Industrial Monitor”

 

Kliknij i czytaj najnowsze wydanie magazynu „Industrial Monitor”

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.