Jesień 2014

Jesień 2014

Bezpieczeństwo to zagadnienie, o którym każde służby techniczne muszą bezwzględnie pamiętać. Wymaga ciągłego zaangażowania osób nadzorujących i wykonawców, chwila nieuwagi może skutkować przykrymi zdarzeniami zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Bezpieczeństwo wymaga również ciągłych inwestycji, w technologie podnoszące standardy pracy i w wiedzę gwarantującą świadome podchodzenie do obowiązków użytkownika maszyn i urządzeń. W najnowszym wydaniu „Industrial Monitora” poświęcamy tym zagadnieniom wiele stron, skupiamy się na wyposażeniu linii produkcyjnych w kurtyny bezpieczeństwa oraz na interpretacji i wdrażaniu w procesach przemysłowych zapisów obowiązujących dyrektyw.

Jesienna edycja „Industrial Monitora” to także przegląd nowoczesnych rozwiązań z obszaru napędów i robotyzacji procesów paletyzacji w zakładach produkcyjnych. Przyglądamy się także postępom w dziedzinie intuicyjnych systemów sterowania robotami. Służbom utrzymania ruchu i specjalistom odpowiedzialnym za sprawność parku maszynowego polecamy tekst poświęcony systematyce i diagnostyce olejów smarowych wykorzystywanych w przemyśle.

Na koniec zastanowimy się, jakie funkcje pełnić powinien współcześnie menedżer operacyjny i specjalista odpowiedzialny za gospodarkę remontową i sprawność maszyn produkcyjnych, i czy utrzymanie ruchu to nie pojęcie przechodzące do lamusa, zastępowane przez bardziej kompleksowe ujęcie, jakim jest zarządzanie cyklem życia obiektu technicznego. Czy jesteśmy w tym obszarze świadkami Rewolucji Asset Management?

 

Zapraszamy do lektury

Redakcja Industrial Monitor

 »  Przeczytaj wydanie Industrial Monitor  «

 

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.