Lato 2013

Lato 2013

 

Zachęcamy do lektury najnowszego wydania magazynu Industrial Monitor. Tym, co wyróżnia nasz magazyn spośród innych zbliżonych tematycznie, jest duża ilość informacji praktycznych – takich, których źródłem są eksperci na co dzień funkcjonujący na rynku rozwiązań i usług dla przemysłu. To właśnie ta cecha magazynu Industrial Monitor jest dla naszych Czytelników jedną z najistotniejszych. Skąd to wiemy? Podkreślają to Państwo, kontaktując się z nami – chociażby przesyłając pytania do ekspertów, uczestnicząc w organizowanych przez nas szkoleniach (m.in. w ramach Akademii Produkcji i Utrzymania Ruchu) oraz biorąc udział w przeprowadzanych przez Industrial Monitor Research badaniach rynkowych. Bez interakcji z Czytelnikami Industrial Monitor nie mógłby istnieć – dziękujemy więc Państwu za to, że doceniacie naszą pracę.

 

Wracając do wiedzy eksperckiej – w bieżącym wydaniu magazynu zgromadziliśmy dla Państwa opinie kilkudziesięciu ekspertów związanych z rynkiem rozwiązań dla przemysłu. Tylko w ramach jednego działu (Industrial Raport) w trzech artykułach analizujących rynek zebraliśmy dla Państwa wiedzę ekspercką dotyczącą systemów rejestracji, wizualizacji i monitoringu procesów przemysłowych oraz rozwiązań wspierających bezpieczeństwo pracy przy maszynach. Zapytaliśmy też ekspertów o to, czym są tzw. „dobre praktyki" w gospodarce olejowej i smarowniczej.

 

To oczywiście nie wszystko – polecamy Państwa uwadze również m.in.:

 

W dziale safety artykuły omawiające:

 • Warunki techniczne dozoru technicznego dla urządzeń transportu bliskiego – dokumentacja i warunki eksploatacji
 • Wpływ odzieży na bezpieczeństwo pracowników
 • Dostosowanie maszyn do wymagań minimalnych
 • Rodzaje i dobór środków redukcji ryzyka. Część 2: Redukcja ryzyka na etapie projektowania maszyny

 

 

W części magazynu poświęconej zagadnieniom bardziej technicznym, artykuły dotyczące takich obszarów jak:

 • Kable i przewody do trudnych warunków eksploatacyjnych
 • Elektroniczne zabezpieczenia silników
 • Unikalne zabezpieczenia układów podnoszenia
 • Uszkodzenia łożysk i ich przyczyny – cz. I
 • Uszkodzenia i skuteczna diagnostyka łożysk
 • Wpływ posadowienia na poziom drgań w czasie wyważania wirnika
 • Monitoring mediów i procesów przemysłowych. Metody pomiaru temperatury

 

Ponadto zachęcamy również do lektury materiału przybliżającego rozwiązania z zakresu outsourcingu utrzymania ruchu – materiał w całości oparty jest o case studies z polskiego rynku. W dziale poświęconym rozwiązaniom informatycznym przyglądamy się dokładnie argumentom przemawiającym za wyborem odpowiedniego rozwiązania MES oraz ERP a na kolejnych stornach magazynu poruszamy też kwestie związane z zarządzaniem energią i pokazujemy praktyczne aspekty obniżenia kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa w tym obszarze właśnie.

 

Zapraszamy do lektury

 »  Przeczytaj wydanie Industrial Monitor  «

 

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.