Lato 2015

NUMER LATO 2015

 

Bezpieczeństwo to nieodzowny element codziennych decyzji zarządczych w zakładzie produkcyjnym. Infrastruktura przemysłowa stwarza zagrożenie zarówno dla pracowników, jak i linii produkcyjnych, dlatego newralgicznym elementem w każdym zakładzie produkcyjnym jest odpowiednie zabezpieczenie stref niebezpiecznych, ich właściwe oznaczenie i sygnalizowanie zajętości. Tym zagadnieniom poświęcamy najwięcej uwagi w najnowszym wydaniu kwartalnika "Industrial Monitor".

Kontynuując cykl materiałów z obszaru umiejętności menedżerskich i projektowych, oddajemy w Państwa ręce tekst skupiający się tym razem na Teorii Rozwiązywania Innowacyjnych Zagadnień, koncentrujący się na metodzie, która w prostym przełożeniu pozwala udoskonalać produkt, unikając sprzeczności technicznych. Metoda TRIZ bazuje na wielu zasadach usuwania tychże sprzeczności, a jej zastosowanie pozwala na rozwiązywanie konkretnych problemów inżynierskich.

W najnowszym wydaniu "Industrial Monitora" znajdą Państwo również pięć studiów przypadku opisujących wdrożenie systemów informatycznych w warunkach przemysłowych, które przedstawiają m.in. wdrożenie systemu klasy ERP towarzyszące uruchomieniu nowych linii technologicznych, zastosowanie zaawansowanych systemów kontroli i sterowania procesami cieplno-przepływowymi czy implementację konfiguratora wariantów dla uporządkowania struktur produktów wykonywanych na zamówienie i tworzenia zleceń procesowych. Szerszy przegląd konkretnych wdrożeń znajdą Państwo w dziale case study.

 

Zapraszamy do lektury

Redakcja kwartalnika

 »  Przeczytaj wydanie Industrial Monitor  «

 

 

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.