Wiosna 2015

Wiosna 2015

 

Coraz częściej słyszymy o fabrykach przyszłości, nowoczesnych technologiach i czwartej rewolucji przemysłowej. Czy faktycznie wkraczamy w nową erę wytwarzania? Z pewnością podnoszenie konkurencyjności i elastyczność działania wymagają inwestycji w technologie usprawniające przepływ danych, umożliwiające zdalne sterowanie i automatyzację procesów. Tym zagadnieniom poświęcamy dwa materiały skupiające się na integracji środowiska technicznego i wykorzystaniu robotów w przemyśle.

Pierwsze w tym roku wydanie kwartalnika to też wyraźny akcent położony na zagadnieniach bezpieczeństwa. „Industrial Monitor” w dziale safety porusza m.in. tematykę ochrony przeciwporażeniowej parku maszynowego oraz deklaracji zgodności i oznakowania CE dla zespołu maszyn. Z tymi tekstami koresponduje również materiał poświęcony diagnostyce urządzeń elektroenergetycznych.

A dla oderwania od codziennych obowiązków i przeniesienia w obszar twórczego myślenia polecamy Państwu interesujące opracowanie skoncentrowane na metodologii design thinking – tworzeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych. Może będzie ono inspiracją do wniesienia własnej, odkrywczej cegiełki w budowę nowej ery przemysłu?

 

Zapraszamy do lektury

Redakcja kwartalnika

 »  Przeczytaj wydanie Industrial Monitor  «

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.