Zima 2014

Zima 2014

 

„Industrial Monitor” swoje jesienne aktywności skupił w dużej części na przeglądzie oferty rynkowej w zakresie systemów informatycznych stanowiących wsparcie dla produkcji, czego efektem jest m.in. materiał „Niezbędne wsparcie dla produkcji ” w dziale Raport poświęcony temu zagadnieniu, korespondujący również z tematyką autorskich warsztatów menedżerskich IndustrialLAB 1.0, które na początku października odbyły się w Łodzi, a których organizatorem był właśnie „Industrial Monitor”. Polecamy Państwu zapoznanie się z relacją z tego wydarzenia.

 

Pokłosiem wspomnianych warsztatów jest też artykuł poświęcony badaniom migawkowym wykorzystywanym w produkcji. To mało znana w polskich realiach metoda, prosta i do zastosowania w każdej firmie, umożliwiająca podniesienie produktywności i optymalizację wykorzystania zasobów wytwórczych. Tekst znajdą Państwo w dziale Solutions.

 

Ostatnim w tym roku wydaniem kwartalnika otwieramy również cykl artykułów poświęconych montażowi łożysk tocznych, który będziemy kontynuowali w kolejnych wydaniach. Mamy nadzieję, że to tylko jeden z wielu powodów, dla których sięgną Państwo po nasze czasopismo, zarówno po jego najnowszy numer, jak i wszystkie kolejne zaplanowane na rok 2015.

 

Zapraszamy do lektury!

 

Redakcja Industrial Monitor

 »  Przeczytaj wydanie Industrial Monitor  «

 

 

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.