Co w zimowym magazynie Industrial Monitor? (edycja Zima 2020)

W bieżącym wydaniu – w sekcji Inspiracje – piszemy o nowym harmonogramie dużych imprez targowych na 2021 rok. Czy to wszystko ma szasnę się udać? Oby, ale najwyżej możemy jedynie trzymać kciuki… Pod koniec roku mieliśmy jednak przede wszystkim do czynienia z wydarzeniami wirtualnymi. Wydarzenia online mogą być jednak również doskonałym wstępem do, miejmy nadzieję, tradycyjnych wydarzeń, jak chociażby do zaplanowanych na lato 2021 roku targów ITM w Poznaniu. Warto zatem przeczytać tekst opisujący trzeci odcinek ITM_talks. Roboty, które uczą się na własnych błędach, przewidują awarie i dzielą się wyciągniętymi wnioskami z innymi maszynami? Czy polskie firmy mają infrastrukturę do wdrożenia sztucznej inteligencji w fabrykach? Co powstrzymuje przedsiębiorstwa przed inwestycją w robotyzację? Od czego rozpocząć transformację przemysłową? Na te i inne pytania odpowiadali eksperci.

Polecamy też teksty opisujące konkretne wdrożenia i zastosowane nowatorskie rozwiązania. Jak na przykład – w sekcji Inwestycje – case study opisujące instalację nowej linii pakującej w przedsiębiorstwie Lhoist Faxe Kalk (producent wapna i kamienia wapiennego). Wdrożenie jest ciekawe także z tego powodu, iż dostawca systemów musiał nie tylko wpasować się w wąskie ramy czasowe, lecz również zamontować linię w liczącym sobie prawie 100 lat budynku fabryki na licznych drewnianych kolumnach.

Zapraszamy do lektury

Kliknij i czytaj wydanie Industrial Monitor - edycja ZIMA 2020

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.