Co w nowym wydaniu magazynu Industrial Monitor? (edycja Lato 2021)

Wiosną „wybraliśmy się” na cyfrową edycję największych targów przemysłowych – Hannover Messe (piszemy o tym w sekcji INSPIRACJE). Działo się tam naprawdę dużo – spore grono wystawców, dopisali też goście (czy może powinniśmy pisać: obserwatorzy?), były ciekawe dyskusje i wystąpienia. Niemal jak na tradycyjnych targach, ale jednak wszystko online. I Raczej nikt nie ma wątpliwości, że takie wydarzenia mogą być bardzo udane, ale wciąż brakuje tego bezpośredniego kontaktu twarzą w twarz.

Dlatego całkiem dobrą wiadomością jest to, że rosną szanse na „analogową” imprezę przemysłową w Poznaniu. Nastroje są optymistyczne, a organizatorzy targów ITM INDUSTRY EUROPE intensywnie pracują nad najbliższą edycją wydarzenia (zaplanowaną na przełom sierpnia i września). Oby tym razem się udało.

W sekcji INTRALOGISTYKA przedstawiamy 14 testów rozwiązań, z których każde dobrze wpisuje się w definicję Przemysłu 4.0. Mowa tu o najnowszych osiągnięciach technologicznych (niektóre jeszcze nie trafiły na polski rynek), które poddane zostały praktycznym sprawdzianom na torze w Dortmundzie w ramach IFOY Award. Testowane przez nasz zespół (i opisywane) są rozwiązania takie jak: AGV, drony przemysłowe, automatyka, specjalistyczne oprogramowanie dla flot fabrycznych i magazynowych. Co ważne – wszystko ze wsparciem profesjonalnych testerów (odpowiadają za techniczne pomiary i tzw. twarde dane) i instytutów naukowych.

A w dziale INWESTYCJE mamy – tradycyjnie już – ciekawe studia przypadków. Jest chociażby opis wdrożenia automatycznych rozwiązań u producenta pokryć podłóg. Jest też przykład implementacji floty robotów dla systemu automatycznego wsparcia linii produkcyjnej.

 

Kliknij i czytaj magazyn Industrial Monitor - edycja LATO 2021
(dostęp do e-wydania dla prenumeratorów i zalogowanych użytkowników serwisu)

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.