Co w nowym wydaniu magazynu Industrial Monitor? (edycja Zima 2021)

W czwartym kwartale roku poprosiliśmy decydentów – właścicieli, managerów, szefów firm, aby odpowiedzieli na pytania związane z zakresem planów inwestycyjnych ich przedsiębiorstw w nowoczesną intralogistykę przemysłową na kolejny rok. Odpowiedzi dotyczące 2022 r. zebraliśmy i opisaliśmy w raporcie, który publikujemy w sekcji INSPIRACJE.

W dziale INNOWACJE mamy m.in. tekst o głównych trendach w 2021 roku na rynku drukarek przemysłowych i perspektywie na rok kolejny. Warto też przeczytać studium przypadku, które opisuje działania największego na świecie producenta pasz i krewetek zmierzające do tego, aby poprawić efektywność działania. Jakie rozwiązania techniczne zostały wdrożone, aby to osiągnąć?

W dziale INTRALOGISTYKA piszemy o istotnym branżowym wydarzeniu. Wystartowała bowiem kolejna już edycja międzynarodowej nagrody – IFOY Award 2022. To bardzo rozbudowany test praktyczny najnowszych innowacyjnych rozwiązań przemysłowych, które wskazało branżowe jury. W tej sekcji znajdziecie też Państwo case study opisujące, jak zmodyfikowanie przepływu materiałów pozwoliło zaoszczędzić powierzchnię roboczą. W zakładzie AGCO/Fendt udało się w ten sposób zwolnić na potrzeby linii produkcyjnych 1,2 tys. mkw.

Polecam też nasz coroczny ALMANACH Industrial Monitor. Publikacja (która ma także swoją wersję online) podzielona jest na obszary branżowe. Dzięki temu użytkownicy szukający wyspecjalizowanego produktu lub usługi mogą szybko znaleźć nie tylko niezbędne dane kontaktowe, ale i opisy firm.

 

Dostęp do e-wydania dla prenumeratorów i zalogowanych użytkowników serwisu

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.