GoDEX AG4000T - wszechstronny i wytrzymały aplikator etykiet

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia linii produkcyjnych stały się drukarki przemysłowe oraz dedykowane rozwiązania do aplikacji etykiet. Zaawansowany pneumatyczny aplikator AG4000T oferowany przez firmę GoDEX, pozwala na oklejanie produktów i opakowań w czasie rzeczywistym. Potrafi nakładać etykiety automatycznie bądź półautomatycznie, dostosowując się do specyfiki linii produkcyjnej. 

Urządzenie charakteryzuje się niezwykłą precyzją oraz wytrzymałością. AG4000 pracuje zarówno w pionie jak i w poziomie, dzięki czemu etykiety mogą być umieszczane od góry i z boku. Gotowe rozwiązanie zawiera drukarkę z serii ZX1000i, moduł aplikujący z ramieniem o zasięgu 250 lub 450 mm oraz elementy niezbędne do montażu na linii produkcyjnej. AG4000T umożliwia znakowanie etykietami w rozmiarze od 10x20 mm do 100x200 mm.

Nie musimy się martwić o wydajność tego systemu, bowiem sprzęt GoDEX’a zapewnia prędkość aplikacji nawet do 60 etykiet na minutę w rozmiarze 20 mm x 20 mm. AG4000T, w porównaniu do podobnych rozwiązań na rynku, jest przystępny cenowo i  bardzo łatwy w instalacji, obsłudze oraz konserwacji. Doskonale sprawdzi się podczas produkcji i etykietowania towarów w winnicach, browarach, masarniach czy przy produkcji kosmetyków i w wielu innych branżach. Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń GoDEX jest firma Koncept-L S.A.

Tekst: Industrial Monitor / Koncept-L

Zdjęcie: Koncept-L

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.