Inteligentne zarządzanie łańcuchem dostaw - etykiety RFID o podwójnej częstotliwości UHF i NFC

Brady Corporation prezentuje nową, wysoce niezawodną etykietę RFID o podwójnej częstotliwości, która łączy w sobie zalety technologii RFID UHF i NFC. Teraz firmy mogą usprawnić zarządzanie łańcuchem dostaw, poprawić uwierzytelnianie i zwiększyć zaangażowanie użytkowników końcowych za pomocą jednej etykiety.

Zwizualizuj swoją przewagę i pobierz infografikę >>

Usprawnianie dostarczania, obsługi i autoryzacji produktów

Możesz teraz śledzić, identyfikować i obsługiwać niemal każdy przedmiot lub produkt za pomocą jednej, niezawodnej etykiety klasy przemysłowej z technologią RFID o dwóch częstotliwościach: UHF i NFC.

Zobacz film >>

Lokalizować wiele produktów jednocześnie z dużej odległości i uzyskać dostęp do dodatkowych informacji z bliska. Możesz również dodawać z dowolnego miejsca dodatkowe dane, takie jak dokumentacja produkcji i konserwacji, daty wysyłki, instrukcje obsługi produktów, dane uwierzytelniające i informacje o gwarancji.

 

Zapewnij rozszerzoną rzeczywistość produktów

Wystarczy dotknąć etykiety smartfonem z funkcją NFC, aby odczytywać i zapisywać dane. Wszystkie produkty lub przedmioty z etykietą RFID o podwójnej częstotliwości dają możliwość uczestniczenia w programach śledzenia i monitorowania całego łańcucha dostaw, od produkcji części, montażu, logistyki i dystrybucji po instalatorów, konserwatorów i użytkowników końcowych. Można dodać takie dane, jak kody oraz łącza do informacji online lub do dokumentów przechowywanych w bazach danych.

 

Szybkie zarządzanie zapasami

Za pomocą przenośnych lub stałych czytników RFID UHF można zliczać i identyfikować wiele oznakowanych produktów i przedmiotów jednocześnie z odległości nawet 11 m. Sygnały ignorują linię wzroku, co znacznie zwiększa szybkość i elastyczność zarządzania zapasami. Można również szybko uzyskać dostęp do przydatnych danych dotyczących identyfikowalności dla każdego zeskanowanego przedmiotu, a skanery mogą wskazywać specjalistom właściwe przedmioty.

Poznaj więcej szczegółów produktu >>

 

Tekst: Eksperci Brady

Zdjęcia: Brady

 

Brady Polska
Tel: +48 22 104 6262
Central_Europe@bradycorp.com
www.brady.pl

 

 

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.