Zadbaj o bezpieczeństwo w zimie - również w swoim zakładzie pracy

Zima nie jest najbezpieczniejszą porą roku. Liczba poślizgnięć i upadków znacząco wzrasta, zwłaszcza podczas pracy na zewnątrz lub po prostu przejścia do biura z parkingu. Kiedy zimno i ciemność wydają się sprzysięgać przeciwko zdrowiu i bezpieczeństwu, wykorzystaj nową komunikację dotyczącą bezpieczeństwa, aby zmniejszyć ryzyko.

Poznaj rozwiązania w zakresie identyfikacji bezpieczeństwa, które będą wspierać Twój program eliminacji wypadków przez całą zimę:

  • Znaki odblaskowe

Wyraźna identyfikacja zagrożeń związanych z poślizgnięciem i innych rodzajów ryzyka w okresie zimowym na terenie firmy oraz przejrzyste wskazówki dla pracowników, nawet w ciemności, dzięki zastosowaniu doskonale widocznych znaków odblaskowych zgodnych z normą ISO, charakteryzujących się doskonałą odpornością na warunki zewnętrzne.

  • Oznaczenia rurociągów

Niezawodne znaczniki rur, które można łatwo nałożyć na zewnętrzne powierzchnie rur narażone na wilgoć, deszcz i niskie temperatury, aby spełnić wymagania wszystkich przepisów i norm.

  • Oznaczeniach podłóg

Możliwość szybkiego przemalowania lub utworzenia nowych, prostych oznaczeń podłóg do zastosowań zewnętrznych za pomocą szablonów PaintStripe.

  • Oznaczenia obszaru

Natychmiastowe oznaczanie oblodzonych miejsc i innych tymczasowych zagrożeń zimowych za pomocą zewnętrznych pachołków bezpieczeństwa i trójkątnych stojaków podłogowych.

 

Wzmocnij swój przekaz dotyczący bezpieczeństwa

Możesz zamówić każde rozwiązanie wstępnie zadrukowane zgodnie z Twoją specyfikacją, ale oferujemy również elastyczne opcje, które pomogą Ci przetrwać zimę. Dysponując kolorową drukarką znaków i etykiet wykrawanych BBP37, możesz szybko zaktualizować identyfikację bezpieczeństwa i zakładu, aby ograniczyć ryzyko:

  • twórz niezawodne znaki bezpieczeństwa, etykiety i znaczniki rur klasy przemysłowej do zastosowań zewnętrznych w dowolnym kształcie.
  • korzystaj z urządzenia w trybie autonomicznym lub dodaj aplikacje Brady Workstation, aby projektować jeszcze więcej znaków, znaczników rur i etykiet bezpieczeństwa.
  • do zaspokojenia potrzeb związanych z identyfikacją bezpieczeństwa w okresie zimowym wystarczy niewielka liczba pustych materiałów etykiet zajmujących minimalną ilość miejsca.

Więcej informacji o identyfikacji bezpieczeństwa zimą >>

 

Tekst: Eksperci Brady Polska

Zdjęcia: Brady Polska

 

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.