Nowa drukarka etykiet M211 - projektuj, przeglądaj, drukuj za pomocą telefonu

Nowa drukarka etykiet M211 firmy Brady Corporation to lekkie, wytrzymałe i przenośne urządzenie, które drukuje zarówno etykiety cięte, jak i ciągłe umożliwiające identyfikację kabli i komponentów. Pozwala na tworzenie nawet skomplikowanych etykiet, które można projektować, drukować i przeglądać z poziomu telefonu.

Ten model można łatwo przypiąć do każdego paska. Urządzenie bezproblemowo łączy się ze smartfonami za pośrednictwem Bluetooth i jest obsługiwane przez aplikację Express Labels firmy Brady. Aplikacja pozwala na szybkie projektowanie, przeglądanie i drukowanie etykiet oraz integrację danych z arkuszy kalkulacyjnych. Żadna inna drukarka etykiet sterowana telefonem nie dorównuje modelowi M211 w zakresie projektowania etykiet. Ponadto wzory można zapisywać i udostępniać współpracownikom, zarówno w terenie, jak i w biurze.

Obejrzyj wideo >>

Sprawdzone etykiety wysokiej jakości

Mobilna drukarka etykiet M211, mimo że jest urządzeniem klasy podstawowej, umożliwia drukowanie zarówno etykiet ciągłych, jak i ciętych. Brady oferuje użytkownikom modelu M211 ponad 90 różnych kaset z etykietami do wyboru. Są wśród nich etykiety ogólnego przeznaczenia oraz specjalistyczne, zaprojektowane z myślą o niezawodności w konkretnych zastosowaniach. Brady udostępnia specyfikacje techniczne z wynikami testów etykiet, w których oceniono przyczepność do różnych rodzajów powierzchni płaskich i zakrzywionych oraz odporność druku etykiet na wilgoć, ścieranie, wysokie i niskie temperatury, warunki atmosferyczne i inne czynniki.

Odporna i łatwa w użyciu

Nowa drukarka etykiet M211 umożliwia wydruk nawet 300 etykiet na jednym ładowaniu akumulatora. Mimo to system waży zaledwie 0,5 kg i ma kompaktową budowę, dzięki czemu można go nosić przy sobie. Jednocześnie M211 to wytrzymałe urządzenie. Testy wykazały, że ta mała drukarka jest odporna na upadki z wysokości 1,8 m, zgniecenia o masie 110 kg i wstrząsy o specyfikacji wojskowej. Oprócz zdolności do sprostania wyzwaniom niemal każdego miejsca pracy, M211 wyposażono w kasety z etykietami z funkcją upuszczenia materiału, zamknięcia go i rozpoczęcia procesu drukowania, zaprojektowane z myślą o szybkiej wymianie materiałów eksploatacyjnych w miejscu pracy.

Twórz etykiety kilkoma kliknięciami

Korzystaj z urządzeń mobilnych i zyskaj więcej możliwości dzięki aplikacji Express Labels. Podczas pracy w aplikacji mobilnej Express Labels korzystasz z oprogramowania, które jest proste i intuicyjne. Oparta na gestach technologia ekranu dotykowego optymalizuje tworzenie etykiet, dzięki czemu zmiana rozmiaru i dostosowywanie obiektów przebiega szybciej i sprawniej. Ponadto natywna klawiatura umożliwia naturalne pisanie, zwiększając tempo pracy. To rozwiązanie jest dostępne na żądanie, tam, gdzie go potrzebujesz, zarówno w zakładzie, jak i poza nim.

 

Tekst: Materiał przygotowany przez ekspertów Brady

Zdjęcia: Brady

 

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.