Sposoby na eliminację błędów, skrócenie czasu pickowania, optymalne pakowanie i bezpieczny transport oraz mobilne stanowisko pracy

Innowacyjne rozwiązania z zakresu logistyki magazynowej, to od dekad znak rozpoznawczy Wanzl. Teraz wiele spośród nich będzie można zobaczyć w tym samym miejscu, w tym samym czasie. Na stoisku firmy na targach MODERNLOG!

 

Modernlog Poznań / 31.05 - 03.06.2022 / hala 6 / stoisko Wanzl nr 48

„Klasykiem” w ofercie Wanzl, który pojawi się na tegorocznych targach jest wykorzystywany do PRAC KOMPLETACYJNYCH wózek KT3. Jego systemowa budowa umożliwia indywidualne zastosowanie w każdej branży. Z kolei opcjonalne piąte kółko zapewnia wyjątkową zwrotność i łatwość manewrowania. KT3 dostępny jest zarówno w wersji sterowanej ręcznie, jak i z napędem elektrycznym opartym o unowocześnione AKUMULATORY LITOWO-JONOWE. Te stanowią także źródło zasilania MOBILNEGO STANOWISKA PRACY firmy Wanzl. Dzięki temu wygodnemu stolikowi potrzebne sprzęty i dokumenty są zawsze pod ręką – nie marnuje się czasu na chodzenie między biurem a miejscem wykonywania zadań. Można do niego też podłączyć różne urządzenia peryferyjne. Mobilnym stolikiem można łatwo manewrować dzięki czterem kółkom skrętnym. Dwa hamulce zapewniają stabilność i bezpieczeństwo.

Rękawica zamiast pistoletu

To ostatnie było jednym z trzech kryteriów, które za cel obrali sobie projektanci inteligentnego SKANERA NA OPASCE ProGlove. Od przyjęcia i wysyłki towarów po kompletację i inwentaryzację: jeśli chodzi o usprawnienie procesów w centrach dystrybucji i zakładach przemysłowych znaczenie ma każda sekunda. A ProGlove zastępuje konwencjonalny skaner z uchwytem pistoletowym dzięki czemu pracownicy mogą skanować bez użycia rąk i tym samym pracować wydajniej, bezpieczniej i bardziej ergonomicznie.

Logistyka bardzo zimna

Tegorocznym hitem na stoisku Wanzl będzie na pewno KONTENER IZOTERMICZNY Olivo odpowiadający m.in. potrzebom dystrybucji do sieci detalicznych artykułów spożywczych i produktów świeżych (przechowywanych w temp. od +2°C do +4°C). Kontenery termoizolacyjne OLIVO przeznaczone do transportu w kontrolowanej temperaturze produktów wymagających ciągłości procesu chłodzenia. Wyposażone w system chłodzenia płytami eutektycznymi lub kriogenicznie, który dobierany jest odpowiednio do rodzaju przechowywanych produktów, warunków logistycznych, czasu trwania przewozu czy dziennego zakresu prac.

Stół gotowy do pracy

Podczas poznańskiej imprezy Wanzl zaprezentuje także swoje STOŁY DO PAKOWANIA PACZEK. Są one produkowane na wymiar tak, aby spełniały indywidualne potrzeby klienta. Taki stół może mieć dowolną konfigurację półek i dowolną ich zabudowę. Ponadto meble można zamówić z dodatkowym wyposażeniem takim jak oświetlenie, szafki, szuflady, przeloty kablowe, stopki poziomujące, kółka, przesuwane przegrody, nóż i rurki do foli, wysięgnik na monitor, półka na drukarkę czy wysuwana półka pod klawiaturę.

Uzupełnieniem targowej oferty Wanzl będą: dostępny w wersji otwartej lub zamkniętej KONTENER MOBILNY DO PRZEWOZU PACZEK, ułatwiający kompletację m.in. książek i mediów regałowy wózek do sortowania, wyróżniający się optymalnym rozmiarem do transportu samochodem ciężarowym kontener mobilny RC/S9 oraz  mający wszechstronne możliwości zastosowania kontener mobilny RC/N1.

 

Modernlog Poznań / 31.05 - 03.06.2022 / hala 6 / stoisko Wanzl nr 48

Więcej informacji o sposobach ograniczania błędów do minimum, przyspieszenia czasu pickowania produktów, optymalnego pakowania, zabezpieczania transportu, mobilnego kompleksowego stanowiska pracy oraz logistyki zimna.

https://www.wanzl.com/pl_PL/wanzl-inside/Aktualno-C5-9Bci/wanzl-na-targach-modernlog-2022-w-poznaniu~n5755

 

Tekst: Eksperci Wanzl

Zdjęcia: Wanzl

 

 

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.