Uwolnij dłonie podczas skanowania z serią urządzeń Nwear

Seria Nwear od marki Newland przenosi użytkowników w zupełnie nowy wymiar skanowania. Gama „produktów ubieralnych”, jak wskazuje sama nazwa, została stworzona z myślą o zwiększeniu ergonomii pracy i zniwelowaniu zmęczenia, spowodowanego wielogodzinnym noszeniem ciężkich urządzeń skanujących.

W zestawie Nwear znajdziemy produkty takie jak: WD1 – terminal w formie naręcznego zegarka, WD2 – miniaturowy skaner mocowany na dłoni oraz WD3 – niewielki, zgrabny skaner, przypominający plakietkę identyfikacyjną. WD1 wyglądem oraz rozmiarem zbliżony jest do smartwatch’a konsumenckiego, posiada jednak znacznie rozbudowane możliwości. Czterordzeniowy procesor (2,0 GHz), Android 9.0, WiFi, Bluetooth 5.0, wbudowany aparat 13 megapikseli, czy system wsparcia skanowania to jego zdecydowane atuty.

Ciekawą propozycją pozostaje także WD2, bowiem można umieścić go w dedykowanej nakładce w formie rękawiczki. Została ona wyposażona w niewielki przycisk umożliwiający rozpoczęcie skanowania już jednym dotknięciem kciuka. Zastosowana w module skanującym technologia Acuscan pozwala natomiast na wychwytywanie blisko zlokalizowanych i bardzo małych kodów. Model WD3 to najlżejsze urządzenie z serii, a jego waga wynosi zaledwie 53 gramy. Drobne gabaryty umożliwiają użytkownikowi zawieszenie sprzętu na szyi lub przytwierdzenie do zaczepu paska.

Wbudowana pamięć daje możliwość zbierania i zapisu danych, nawet w momencie braku połączenia z hostem. Wszystkie z opisanych powyżej urządzeń są ze sobą kompatybilne i razem tworzą zestaw, który pozwoli pracownikowi na uwolnienie rąk, a tym samym zwiększenie swobody ruchu. Dzięki swoim funkcjonalnościom Nwear doskonale sprawdzi się w środowisku magazynowym czy też w transporcie, dając sposobność do jednoczesnego skanowania kodów oraz przestawiania kartonów lub innego sprzętu. Autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Newland jest firma Koncept-L S.A.

Tekst: Eksperci Koncept-L

Zdjęcie: Koncept-L

 

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.