Fluke wprowadza nowy multimetr cyfrowy z pomiarem prawdziwej wartości skutecznej: Fluke 110 True-RMS

Firma Fluke wprowadza do sprzedaży w Polsce (równocześnie z premierą światową) urządzenie Fluke 110 True-RMS. Kompaktowy miernik z pomiarem prawdziwej wartości skutecznej pozwala na dokładny montaż instalacji elektrycznych oraz wyszukiwanie i usuwanie awarii. Model 110 jest przeznaczony do zastosowań profesjonalnych, w których wymagana jest znajomość dokładnej wartości skutecznej, przeznaczony jest m.in. do pracy w środowisku o dużej wilgotności czy wysokim stężeniu pyłu, np. dla elektryków budowlanych w instalacjach mieszkaniowych i komercyjnych, ale też dla elektryków pracujących na zewnątrz i w strefach niebezpiecznych.

Fluke 110 to uniwersalny multimetr do pomiarów elektrycznych oraz wyszukiwania i usuwania awarii, skierowany m.in. do elektryków budowlanych w instalacjach mieszkaniowych i komercyjnych, w celach wyszukiwania i usuwania awarii oraz konserwacji. Model 110 jest przeznaczony do zastosowań profesjonalnych, w których wymagana jest znajomość dokładnej wartości skutecznej.

Przykładowe zastosowania:

 • Elektrycy zajmujący się konserwacją obiektów przemysłowych / obiektów komercyjnych i pracujący na zewnątrz
 • Praca w mokrych pomieszczeniach, np. przetwórstwo spożywcze, przetwórstwo chemiczne)
 • Praca w zapylonym otoczeniu, np. cementownie, huty, odlewnie
 • Praca w strefach niebezpiecznych, np. górnictwo, wojsko, branża petrochemiczna

 

Najważniejsze cechy multimetru Fluke 110:

 • Precyzyjne pomiary prawdziwej wartości skutecznej napięcia AC o przebiegach nieliniowych
 • Duży ekran z białym podświetleniem LED ułatwia pracę w słabo oświetlonych miejscach
 • Rezystancja i ciągłość
 • Funkcje wartości min./maks./średniej do rejestracji wahań sygnału
 • Kategoria bezpieczeństwa CAT III 600 V
 • Idealny miernik do podejmowania decyzji o dopuszczeniu lub niedopuszczeniu danej maszyny do eksploatacji
 • Niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt umożliwiają obsługę jedną ręką
 • Miernik w zestawie z holsterem i uchwytami na sondy ułatwiającymi przechowywanie
 • Ręczne i automatyczne ustawianie zakresów

 

Więcej informacji na temat urządzeń Fluke znaleźć można na stronie www.fluke.pl 

______________________________________

Fluke Corporation, firma założona w 1948 roku, jest światowym liderem w produkcji przenośnych przyrządów pomiarowych do profesjonalnych zastosowań. Przyrządy Fluke służą do diagnostyki i rozwiązywania problemów o zasadniczym znaczeniu dla płynnego funkcjonowania w branży. Klientami Fluke są technicy, inżynierowie, elektrycy, metrolodzy i specjaliści zajmujący się: diagnostyką budowlaną, instalatorstwem, usuwaniem awarii i zarządzaniem przemysłowymi urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi oraz procesami kalibracji, związanymi z kontrolą jakości, a także rekonstrukcją i renowacją. W ciągu ostatnich pięciu lat przyrządy marki Fluke zdobyły ponad 50 nagród, w tym nagrody Test and Measurement World Best in Test, Control Engineering Engineer’s Choice oraz Plant Engineering Product of the Year.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.